KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204286
nr 1420 4286
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Landskap med stuga, ej signerad. Olja på pannå, 20x27, yttermått inklusive ram: 36x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:12:36
27/9 18:07:36